Japoński manicure – szkolenie

Chociaż większość osób uważa, że panie najatrakcyjniej prezentują się w lekkim makijażu, który nie rzuca się w oczy, to są pewne okazje, kiedy bardzo dobrze wypada mocny makijaż.

Nie chodzi tutaj jedynie o ekstrawagancki wizaż modelek na wybiegach, ale o normalne wyjście na nocną imprezę, czy do zawodowej sesji zdjęciowej. Mocny makijaż, to jednak nie lada sztuka, którą posiąść można dzięki nam wpisując się na kurs wizażu i stylizacji. Zdecydowane kreski, powinny być idealne, kolorowe cienie rozprowadzone profesjonalnie, a szminka dobrze dobrana do reszty. Taki make-up musi tworzyć spójną całość ze strojem z tego powodu wybór sukienki musi być świadomy. Kurs wizażu i stylizacji to świetne pole na połączenie wiedzy o make-upie i całościowym wrażeniu, który polega się na nieustannym praktykowaniu nabytych umiejętności i dostrzeganiu zrobionych błędów, pod wszystkowidzącym okiem naszych ekspertów.

Japoński manicure - szkolenie

Japoński manicure jest całkowitą nowością na naszym rynku kosmetycznym, natomiast technika przeprowadzania go jest łatwa.

Zabieg ten polega na wcieraniu pasty w płytkę paznokcia a także na pudrowaniu płytki. Ta metoda wystarcza na około 2-3 tygodniu, po upływie tego czasu trzeba uzupełnić. Sporo rzetelnych informacji na ten temat odnajdziesz w naszym serwisie.manicure japoński daje rewelacyjny rezultat ponieważ przywraca perłowy kolor płytki paznokciowej, a także zaopatrzy ją w ciężko dostępne wartości odżywcze np. pyłek pszczeli lub krzemionkę z morza japońskiego. Ten zabieg jako jeden z niewielu może być przeprowadzany się nie tylko dla kobiet ale również dla mężczyzn, którzy lubią mieć zadbane dłonie. Jako, że problem z dwojącymi się paznokciami, łamaniem się i słabą struktura posiadają wszyscy niezależnie od płci i wieku, to żaden wstyd, kiedy pan decyduje się na tego typu manicure.