Nowoczesne płytki gresowe inspirowane wyglądem betonu

Cement i beton jako materiał dekoracyjny są obecnie modne w trendach wystroju wnętrz, nadają pomieszczeniom atrakcyjną, minimalistyczną i industrialną estetykę.

Możemy wybrać do domu dekoracje z betonu, jak donice na kwiaty, albo zdecydować się na płytki podłogowe z gresu imitującego beton, które możemy położyć w dowolnym pomieszczeniu oraz na zewnątrz.

Nowoczesne płytki gresowe inspirowane wyglądem betonu

Płytki matowe w kolorystyce szarości idealne do wnętrz industrialnych

Płytki gresowe imitujące beton ze względu na liczne zalety techniczne i duże możliwości estetyczne materiału nadają charakter i osobowość każdej przestrzeni, w której je położymy. Gres jest mrozoodporny, możemy zatem płytki zastosować również na zewnątrz. Płytki gresowe o matowym wykończeniu w odcieniach szarości imitujące beton są obecnie wiodącym trendem w aranżacji wnętrz, jeśli poszukujemy równowagi i piękna w czystości surowych, nieprzetworzonych materiałów, z ich niedoskonałościami i fakturami, płytki z kolekcji Egen Social mogą być dla nas odpowiednim rozwiązaniem.

Płytki imitujące beton doskonale odtwarzają wygląd tego materiału, od najgładszych wykończeń po najbardziej odważne kontrasty, nierówności i spękania typowe dla betonu, stając się jednym z ciekawszych materiałów w dekoracji wnętrz i na zewnątrz. Ten nowy trend w okładzinach ściennych i podłogowych oraz podłogach jest odejściem od tego, co do tej pory zostało ustalone w dekoracji. Faktury, formaty i oryginalne detale płytek przełamują schematy tradycyjnego wystroju wnętrz, wprowadzają wiele innowacji i stylu.

Płytki gresowe imitujące beton stosowane na podłogach i ścianach zapewniają naturalny efekt, ale o wspaniałym surowym pięknie, którego poszukuje obecnie wiele osób podczas projektowania wyglądu swoich wnętrz w nowoczesnym, industrialnym stylu. Płytki Egen Social o wyglądzie betonu w kilku rozmiarach i odcieniach szarości możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/SOCIAL/7513. Posadzki cementowe lub betonowe to jeden z kluczowych elementów aranżacji przemysłowej, bardzo wszechstronny i ponadczasowy styl, który podoba się wielu osobom.