Płytki w kolorze czarnym imitujące kamień na ściany

Wzorzyste płytki mogą sprawdzić się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, wprowadzając elegancję i element dekoracyjny do pomieszczenia.

Jeśli masz ochotę wprowadzić do swojego domu odrobinę zdecydowanego koloru i wzoru, możesz wybrać płytki Egen Thunder w kolorystyce czarnej z jasnymi i beżowymi nieregularnymi wzorami. Te płytki przypominają żyłkowane kamienie, takie jak marmur czy granit, a błyszcząca powierzchnia pięknie odbija światło. Eleganckie wzornictwo tych płytek i czarny kolor z pewnością sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, jak kuchnia, przedpokój, łazienka, czy ściana akcentująca w salonie.

Płytki w kolorze czarnym imitujące kamień na ściany

Czarne połyskliwe płytki o ciekawym wzorze

Czarne płytki to również możliwość zastosowania we wnętrzu modnej palety barw monochromatycznych, bieli, czerni, szarości i beżu. Tego typu pomieszczenia niezwykle łatwo jest zaprojektować, dobrać dodatki i akcesoria, tak urządzone pomieszczenie nie nudzi się i nie wychodzi z mody. Mamy wiele możliwości projektowania, jeśli chodzi o kolorystykę monochromatyczną, wszystko zależy od naszego pomysłu, gustu i doboru odcieni płytek na ścianach, podłogach oraz dekoracji.

Wzorzyste płytki stają się coraz bardziej popularne we wnętrzach, a ich projekty różnią się od odważnych, achromatycznych stylów po jaskrawe wzory i bardziej dyskretne odcienie, które zapewniają stonowany wygląd w pomieszczeniu. Płytki Egen Thunder czarne ze wzorek żyłek to produkt idealny do aranżacji łazienki w odważnych, monochromatycznych paletach barw, od czerni do bieli. Płytki gresowe nadają się do stosowania zarówno na podłodze, jak i na ścianie, a niska nasiąkliwość i mrozoodporność to również możliwość użytkowania na zewnątrz.

Czarne płytki podkreślają elegancję i piękno każdego pomieszczenia, błyszcząca powierzchnia dodaje wnętrzom świetlistości, odbija światło. Płytki Egen Thunder możemy kupić na stronie https://e-plytki.eu/plytki-bezfugowe-stosowane-w-naszych-wnetrzach, są to płytki z gresu rektyfikowanego, co oznacza, że krawędzie zostały mechanicznie docięte po wypaleniu płytki. Równe boki i kąty pozwalają na zastosowanie minimalnej fugi, zatem powierzchnia wyłożona takimi płytkami będzie spójna, gładka i równa.