Sprzedaż online- wygodna, brak kolejek i stania w korkach

Sprzedaż internetowa rośnie w siłę. Jest to spowodowane, chociażby tym, co dzieje się obecnie na świecie.

Jednak nie tylko. Wpływ na to ma po prostu również notoryczny brak czasu oraz zabieganie. Wygodniej jest usiąść w domu przed laptopem i kupić produkt, który nas interesuje, niż biegać po galeriach handlowych. Sprzedaż online nie jest jednak tak prosta, jakby mogło się wszystkim wydawać. Jest szereg mechanizmów i funkcji, które trzeba opanować.

Dlatego warto rozglądać się za pomocą. Na rodzimym rynku znajdziesz szereg platform, które oferują pomoc w optymalizacji sprzedaży internetowej. Najlepszą propozycją jest Apilo. To właśnie w nim znajdziesz taką funkcjonalność jak Menedżer sprzedaży Allegro.

Menedżer sprzedaży Allegro – docieraj do największej liczby Klientów

Każdemu, kto prowadzi sprzedaż online, zależy na dotarciu do jak największej liczby Klientów. Masz konto na portalu aukcyjnym Allegro i chcesz dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych Klientów? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję.

Menedżer sprzedaży Allegro – poznaj zalety korzystania z tej funkcjonalności

Menedżer sprzedaży Allegro pozwoli Ci na zoptymalizowanie pracy nie tylko przy realizacji zamówień, ale również przy obsłudze całego konta. Jakie udogodnienia Cię czekają, jeśli będziesz korzystał z Menadżera aukcji Allegro?

  • szybkie i automatyczne uzupełnianie niektórych podstawowych pól;
  • szybka i łatwa aktualizacja stanów magazynowych wystawionych produktów;
  • możliwość skopiowania aukcji oraz przeniesienia jej na inne konto;
  • zarówno usuwanie, jak i dodawanie wielu ofert w tym samym czasie;
  • włączenie i wyłączanie wielu aukcji w tym samym czasie;
  • korzystanie z funkcji wielowariantowości;
  • umożliwia wykorzystanie różnych rodzajów promocji dostępnych na Allegro. W tym wyróżnienia czy podświetlenia.

Menedżer sprzedaży Allegro to funkcjonalność w Apilo, która pomaga w optymalizacji sprzedaży internetowej. Integracja z Allegro niesie za sobą szereg korzyści, które sprawią, że zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Warto zapoznać się bliżej z tą funkcjonalnością i wznieść się ponad swoją konkurencję w e-commerce.