Urlop w Sielpi

Położona na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów przyrodniczych i niezwykle urokliwych terenów uważana jest za „Perłę ziemi świętokrzyskiej” pośród lokalnych ośrodków wypoczynkowych.
Sielpię zlokalizowaną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w sąsiedztwie lasów sosnowych charakteryzuje specyficzny mikroklimat, który jest efektem roztaczających swój aromat olejków sosnowych.

Sprzyja on w pierwszej kolejności osobom, które mają wszelkiego typu schorzenia dróg oddechowych.
Na turystów, którzy odwiedzają Sielpię czeka nieźle rozbudowana baza noclegowa. Obok prywatnych kwater mają do wyboru domki letniskowe o wymaganym standardzie wyposażenia usytuowane w lesie tuż przy plaży zalewu. Dzięki bogatemu wyposażeniu gwarantują nie wyłącznie dobre warunki lokalowe, ale również wiele atrakcji, które uprzyjemniają spędzenie urlopu nawet podczas niepogody. Urlop w Sielpi

Sielpia z bardzo rozwiniętym zapleczem turystycznym to doskonałe miejsce na urlop z dala od codziennego hałasu zarówno dla małych dzieci jak i seniorów.

Turyści mogą wypoczywać na piaszczystej plaży i kąpać się w Zalewie. Ośrodek w Sielpi to również idealna baza wypadowa dla turystów którzy cenią czynną formę urlopu. Z Sielpi można między innymi pojechać do Bałtowa, by tam zobaczyć jedyny w regionie Park Jurajski bądź do Jaskini Raj znajdującej się w rejonie Chęcin, która uznana jest za jedną z najpiękniejszych form przyrodniczych w Polsce.
Wyjazd do Sielpi to doskonały sposób na wymarzony wypoczynek dlatego planując nadchodzący wielkimi krokami najbliższy urlop, należy już pomyśleć nad rezerwacją jednego z domków letniskowych usytuowanych w urokliwej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej.